0dny
Veškeré prohlídky soustředím jen do pár dnů. Konec jednorázovým prohlídkám.
0%
až o tolik lze prodat vaši nemovitosti výhodněji oproti klasickým způsobům prodeje
0%
makléřu umí využívat aukci jako účinný nástroj prodeje
obrázek_prodej_v_aukci

Dnešní trh je charakteristikcý tím, že nabídka nemovitostí je výrazně menší než je poptávka. Tato situace je pro prodávající velice výhodná. U nemovitostí, kde se očekává větší počet vážných zájemců je využití prodeje způsobem Aukce RE/MAX tím nejlepším prodejním nástrojem.

Díky své rychlosti a efektivitě je výhodný pro každou zůčastněnou stranu, ale nejvyšší užitek z toho máte vy, prodávající. Svým klientům doporučuji spojit prodej nemovitosti v aukci se Dnem otevřených dveří (tzv. Open House).

Prodej v aukci nelze, ale aplikovat na veškeré nemovitosti. Pokud byste o tento typ prodeje měli zájem, zjistěte si nejdříve jestli je vaše nemovitsot k tomu vhodná.

Doporučuji si přečíst tento článek, kde vysvětluji základní obrysy aukce.

Pravidla pro prodej v aukci naleznete zde.

Je moje nemovitost vhodná k prodeji v aukci ?

Jak probíhá prodej bytu aukcí ?

Přilákám co nejvíce zájemců

Nejčastěji vybírám dva dny pro prohlídky, nejčastěji jeden všední den a jeden den o víkendu. Prohlídky provádím systémem „dnů otevřených dveří„, během kterých ukáži vaši nemovitosti všem potenciálním zájemcům. Zároveň se postarám o to, aby o vaší nemovitosti věděl každý potencionální zájemce ve vašem okolí. Díky „dnům otevřených dveří“ společně dokážeme perfektně a efektivně připravit váš byt na prohlídky.

Během těch pár hodin co budu osobně nabízet byt zájemcům, vy můžete jít třeba na procházku nebo do kina s rodinou.

Díky dobré a uvolněné atmosféře, budou mít zájemci dostatek času se na byt v klidu podívat, budou mít čas i na jejich případné dotazy.

Z prohlídky budou odcházet s deskami, kde budou mít vytištěné všechny důležité informace o nemovitosti a o systému aukce. Obdží zároveň formulář pro závaznou nabídku a vzor rezervační smlouvy.

Obdržíme závazné nabídky

V dalším kroku přicházejí na řadu zájemci. Zájemci jsou seznámeni s termínem, do kdy musí dát případnou závaznou nabídku. Nejčastěji 5 pracovních dní. Bude pak na vašem uvážení, která obdržená nabídka je podle vašich představ a která splňuje.vaše požadavky

Systém otevřených dveří a aukce přirozeně nutí zájemce dát lepší nabídku než ostatní. Pokud je aukce dobře organizována, tak výsledkem aukce je nabídka, která navýší původní cenu o 10-15 %.

Dobrá organizace aukce je základ úspěchu

Zajístím aby vše proběhlo podle plánu. Vím, co je zapotřebí udělat. Zajístím vše potřebné proto, aby se den otevřených dveří a aukce nástrojem vaší výhry.Pouze dobře organizovaný den otevřených dveří a následná aukce splní cíl prodat vaši nemovitost za nejvíce peněz a co nejmenším omezením pro vás a pro vaši rodinu.

Po rezervaci nemovitosti se samozřejmě se svým týmem postarám o úspěšnou realizaci celého případu.

Chcete prodat za nejvíce peněz? Kontaktujte mě. Vím, jak na to.

Zavolejte na + 420 607 560 420 nebo napište na mail jakub.svarc@re-max.cz

Sjednat nezávaznou schůzku