0% nárůst cen
nemovitostí v Praze oproti roku 2017
0 let
zkušeností na trhu s nemovitostmi
0
Vymyšlených klientů a referencí

Bezpečnost na prvním místě

Právní servis zajištují pouze proveření advokáti, kteří již s RE/MAX spolupracují dlouhodobě a mají na kontě stovky zrealizovaných obchodních případu. Vždy nechávám vypracovat smluvní dokumentaci na konktrétní případ včetně úschovy kupní ceny. Žádné stažené smlouvy z internetu.

Kdo zajišťuje právní servis?

Prodám za nejvyšší možnou cenu

A to díky profesionálnímu marketingu vaší nemovitosti. I zde platí jednoduché pravidlo „Čím více zájemců, tím větší šance prodat za více peněz“. Poradím vám, jak nejlépe připravit nemovitost na prodej.

Jak budu propagovat vaší nemovitost?

Poradím vám také, jak správně připravit nemovistost na prodej. Není to ale jen o přípravě samotné. Každá nemovitost je specifická, a proto se vždy musí zvolit správný plán prodeje. U nemovitostí u kterých přepodkládám velký zájem, tak volím prodej formou aukce. Kdy prodáme byt nejlepší nabídce.

Pro vás bez starosti. Jak to zařídím?

Abyste se sami přesvědčili, že se postarám o celý proces prodeje, tak jsem pro vás vytvořil souhrn všech aktivit, které pro vás udělám.

34 bodový plán prodeje

Postarám se o to, aby samotný obchod co nejméně zasahoval do chodu vaší rodiny a co nejméně vás obtěžoval.

Reální lidé, reálná slova.

S panem Švarcem jsem spolupracoval na prodeji družstevního bytu a byl jsem velice spokojený. Zejména s jeho přístupem k celému případu. Obchod proběhl poměrně rychle a bez nějakých potíží. Přeji panu Švarcovi další spokojené zakazníky.
Jan Vožeh, jan.voozeh@seznam.cz
Na pana Švarce jsem dostala kontakt od mých známých, kterým pan Jakub zprostředkoval pronájem jejich bytu. Pan Švarc nám vysvětlil, co prodej zděděného bytu obnáší. Trošku jsem nevěřila větě „o vše se postarám“, ale bylo to tak. Odjeli jsme na dovolenou a po příjezdu jsme druhý den jeli podepsat rezervační smlouvu a i poté bylo vše bez nějakých zásadních problému. Ještě jednou děkujeme!
Hana Škubalová, skubalovaha@email.cz
S vaším stylem práce jsem byl maximálně spokojen a kéž by tolik ochotných lidí bylo více. Nezbývá než Vás doporučit dalším klientům. Až budete mít někdy cestu kolem, tak se zastavte na kafe. S pozdravem.
Ing. Petr Staněk, stanekpetr12@email.cz

Chcete prodat za nejvíce peněz? Kontaktujte mě. Vím, jak na to.

 Zavolejte na + 420 607 560 420 nebo napište na mail jakub.svarc@re-max.cz

Chci vám nabídnout nemovitost

Pojďme se osobně setkat!

Zakládám si na osobním přístupu, pro obě strany je důležité abychom se setkali – v kanceláři nebo nejlépe přímo ve Vaší nemovitosti. Provedete mě celým bytem nebo domem, pro budoucí obchod je důžité znát co nejvíce informací, které budou při prodeji Vaší nemovitosti zasadní. Povím vám také orientační cenu vaší nemovitosti.

Domluvíme se na podmínkách spolupráce

Pokud se obě strany rozhodnou pro spolupráci, přichází podpis exkluzivní zprostředkovatelské smlouvy. Jiným způsobem než exkluzivně makléři RE/MAX se svými klienty nespolupracují. Vzor používané smlouvy máte ZDE k nahlédnutí. Rád Vám na osobní schůzce vysvětlím, všechny výhody tohoto exkluzivního zastupování.

Pomohu Vám připravit nemovitost na prodej

Přípravou myslím, všechny činnosti, které pomohou prodat Vaši nemovitost co nejvýhodněji a nejrychleji. Často pro své klienty zařizuji zejména úklid, drobné opravy nemovitosti a samotná příprava nemovitosti na prodej. Základem prezentace Váší nemovitosti budou kvalitní fotografie, případně natočení videoprezentace a u exkluzivních projektů i vlastní webová prezentace.

Zajistím prohlídky se zájemci

Díky propracovanému marketingu a dobře nastaveným podmínkám prodeje nalezneme potencionálního kupce. Na prohlídku zvu pouze prověřené klienty, kteří si mohou Vaši nemovitost doopravdy dovolit. Ve většíně případů si vyžádáme od majitele nemovitosti klíče, to umožní, abyste se mohli věnovat rodině nebo si užít hezký víkend na chalupě, zatímco budeme prezentovat Vaší nemovitost potencionálním kupcům.

Zajistím rezervaci. Nechám přípravit všechny potřebné smlouvy a dokumenty

Pokud klient projevil zájem koupit Vaši nemovitost, podepisujeme třístranou rezervační smlouvu. Již zde si určíme základní obrysy celé transakce a to zejména dohodnutou kupní cenu a dobu ve které bude podepsána kupní smlouva nebo smlouva o smlouvě budoucí. Při prodeji často zajišťuji připravu smluv včetně úschovy kupní ceny – nejčastěji u advokáta nebo u notáře. Pověřený advokát vypracuje veškeré smlouvy na míru daného případu. Nepoužívám žádné stažené smlouvy z internetu.

Vyřídím vše potřebné na katastru nemovitostí

Vypracování návrhu na vklad s přihlédnutím na snadný a rychlý převod vlastnických práv. V případě družstevního bytu komunikuji s bytovým družstvem a zajistím rychlý převod práv.

Předám nemovitost novým majitelům

Dohlížím na správné předání nemovitosti, zařizuji převod elektřiny nebo plynu na nového majitele.

Jaké podklady je dobré si připravit na první schůzku?

Prodej domu: nabývací titul, technické specifikace, půdorys, výměru pozemků, informace o okolí,
Prodej bytu: nabývací titul, ev. list, informace o hospodaření družstava, výši poplatků v rámci domu, informace o okolí atd.

Jaké jsou výhody exkluzivní spolupráce?

Díky exkluzivní zprostředkvotalelskému vztahu, je mi umožněno hájit vaše zájmy. Zejména pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu.
Přečtěte si více o výhodách exkluzivní spolupráce ZDE.

Na jak dlouhou se exkluzivita podepisuje?

Standardně minimálně 2 nebo 3 měsíce. Během této doby poznáte, jestli Vám spolupráce se mnou vyhovuje. Pokud ne, tak smlouvu jednodušše oboustraně neprodloužíme.

Na čem závisí výše Vaší provize?

Výše provize je standardně stanovená na 3 až 5 % z vyjednané kupní ceny Vaší nemovitosti. Obecně platí, čím dražší nemovitost, tím se výše provize nižší. Minimální provize za zprostředkování činní 50 000 Kč.

Co to je ten HOMESTAGING?

Homestaging je moderní způsob prezentace nemovitostí. Spočívá v nadstandardní předprodejní příprave nemovitosti. Nemovitost se často vybaví nábytkem a bytovými doplňky, tak aby vypadala útulně, luxusně, prostě tak, aby vzbudila v kupujících zájem. Více o homestagingu si dozvíte v tomto článku na iDnes.cz.

Co to je to PENB? Týká se mě to?

Od 1. 1. 2013 je povinností každého majitele při prodeji i pronájmu bytu nad 50 m2 předložit kupujícímu tzv. „energetický průkaz.“ S vyhotovením průkazu Vám samozřejmě také pomůžu.

Chci prodat svoji nemovitost za nejvyšší cenu

Podívejte se na používané smlouvy

Zobrazit zprostředkovatelskou smlouvu (PDF)